Hamilton může jednat s ostatními kluby, opustí Carolinu?

Dougie Hamilton dostal od svého zaměstnavatele, Caroliny Hurricanes, povolení jednat o nové smlouvě s ostatními kluby. 28letému ofenzivně laděnému obránci v létě končí smlouva a očekává se, že bude požadovat dlouhodobý kontrakt se solidním příjmem. Kromě něj ale končí smlouvy dalším 16 hráčům A-týmu, mimo jiné všem gólmanům, proto je otázkou, zda si budou moci Canes dovolit Hamiltonovi takzvaně „nasypat“.

Zároveň si ale obě strany nechaly otevřené dveře, podle reportéra Elliotte Friedmana je stále možné, že Hamiltonovi se bude nejvíc zamlouvat nabídka Caroliny a zadák s držením hole napravo zůstane u Hurricanes. V úvahu připadá také možnost „sign-and-trade“, tedy, že by Hamilton byl vyměněný krátce po podpisu nové smlouvy, kterou by nový klub převzal. Hamiltonovi aktuálně končí šestiletá smlouva s ročním výdělkem 5,75 milionu dolarů, kterou podepsal ještě v Calgary. Na příští smlouvě ale můžeme čekat vyšší cap hit.

[cfgeo_banner id=“11213″]

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.