Gaudreau i Giordano chtějí zůstat v Calgary

Spekulace alespoň na malý okamžik vyvráceny. Jak útočník Johnny Gaudreau, tak kapitán Mark Giodano neplánují v létě změnit působiště. O Gaudreauovi se mluví často jako o možném kandidátovi na výměnu do jiného klubu, Giordano je zase žhavým terčem na přechod do Seattlu při rozšiřovacím draftu.

„Pokud je generální manažer Treliving a majitelé organizace spokojení s tím, jak jsem doposud a hlavně letos hrál, můžeme situaci vyřešit. Byl bych za to moc rád. Nemyslím si, že bych někdy řekl, že tady v Calgary nechci být,“ prohlásil Johnny Gaudreau na závěrečné tiskové konferenci. Nechce se tedy jen vyhnout výměně, nebrání se ani podpisu nové dlouholeté smlouvy.

„Pro mě je naprosto zřejmé, že jsou situace, o kterých se dá mluvit… co se týče mě osobně, jsem tady celou svou kariéru, mám to tady rád a chci tady být,“ navázal Mark Giordano na otázku, zda jsou varianty, které by mohly zapříčinit jeho odchod z organizace. Do Seattlu totiž pravděpodobně zamíří on, nebo nějaký mladík.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.