Frustrovaný MacKinnon: Budem v lige deväť rokov a nevyhral som ani hovno

Colorado Avalanche sa stali víťazmi Prezidentovej trofeje. Nároky na klub vedený kapitánom Gabrielom Landeskogom či lídrom Nathanom MacKinnonom boli veľmi vysoké, no „lavíny“ vypadli už v druhom kole. Vyradili ich Vegas Golden Knights.

Nathan MacKinnon bol značne frustrovaný. Ani jeho 15 bodov v 10 dueloch nepomohlo Coloradu postúpiť medzi najlepšiu štvoricu. Situácia je podobná ako vlani. Aj vtedy vypadli v druhom kole, avšak na hokejkách neskoršieho finalistu, Dallasu Stars.

Po zápase MacKinnonovi príliš do reči nebolo, napriek tomu musel odpovedať na otázky novinárov. Z prehry bol veľmi sklamaný. „Samozrejme, vždy tu je ďalší rok. Lenže my o tom rozprávame vkuse. Čoskoro sa začne môj deviaty rok v súťaži a stále som v nej nevyhral ani hovno,“ povedal úprimne. „Vlani bol prvý rok, keď sme mali šancu vyhrať, teraz sme už boli najlepším tímom v súťaži, len sme to akosi nedokázali prejaviť na ľade. Do ďalšej sezóny musíme prísť ešte silnejší.“

[cfgeo_banner id=“11213″]

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.