Eichel a Sabres absolvujú dôležité stretnutie, rozhodne sa o kapitánovej budúcnosti?

Duo Jack Eichel a Buffalo Sabres už dávno nepripomína harmonický a láskyplný vzťah. Sabres zažili ďalší neúspešný rok a o výmene ich kapitána sa hovorí hlasnejšie ako kedykoľvek predtým. Ako informuje insider Elliotte Friedman, protistrany čaká dôležité stretnutie.

Jack Eichel v Buffale nie je úplne spokojný s prístupom vedenia. Nie je to len o prehrách a predvádzanej hre. Sám sa nedávno vyjadroval k spôsobu, akým klub pristupoval k jeho zraneniu, pre ktoré nehral od siedmeho marca. K tomu dodal, že dúfa, že sa z neho plne zotaví a v ďalšej sezóne bude môcť hrať, kdekoľvek to bude.

„Bol som nepríjemne zaskočený tým, ako tu brali moje zranenie,“ vyjadril sa Eichel. Vedenie ho nechávalo hrať so zranením. „Klamal by som, ak by som povedal, že veci šli ako po masle. S vedením som si v istých veciach nerozumel. Občas to proste bolo ťažké. Teraz je pre mňa najdôležitejšie uzdraviť sa a zistiť, nakoľko budem môcť hrať hokej v budúcej sezóne, kdekoľvek to bude.“

Míting Eichela a manažmentu by sa mal odohrať tento týždeň. Po ňom by sa mohol prípad vyžarujúci neustále špekulácie stať jasnejším.

[cfgeo_banner id=“11213″]

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.