Dobrí ľudia nevymreli: Blake Wheeler zaplatil za nákup panej, čo si zabudla peňaženku

Twitterom sa pred malou chvíľou začala šíriť zvesť o dobrom skutku kapitána Winnipegu Jets, Blake Wheelera. Ten pomohol panej, ktorá sa ocitla v nepríjemnej situácii.

„Pre pár, ktorý sa ponúkol, že zaplatí za môj nákup, keď som si uvedomila, že som si zabudla peňaženku: Neuveriteľne som potrebovala tento signál, že ľuďom stále záleží na druhých. Cestou domov som plakala,“ napísala dotyčná na sociálnej sieti.

Pán Adrian Wortley jej v komentároch odpovedal, že vie, kto bol tým dobrodincom: „Moja dcéra tam pracuje. Osobou, ktorá voči vám urobila tento dobrý skutok, bol nikto iný ako kapitán Winnipegu Jets, Blake Wheeler.“ Ten bol práve na nákupe s manželkou Sam.

Pani mu na oplátku ešte vtipne odpísala, že je rada, že na sebe práve nemala svoje tričko s logom Montrealu Canadiens. Dobrý skutok nechcela rozširovať, pretože si je istá, že ho Wheeler urobil nezištne. Nepodarilo sa – na verejnosť s príbehom vyrukoval reportér Jamison Coyle.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.