Doan je zpátky v Coyotes, bude k ruce vedení

Je tomu tak, Shane Doan se vrací do týmu Arizona Coyotes. Tentokrát ale v jiné roli než je ta hráčská. Oficiálně se jeho pozice jmenuje Chief Hockey Development Officer. Na první pohled to moc neřekne, ale podle vyjádření představitelů Coyotes by měl pomáhat prezidentovi Xavieru Gutierrezovi, vlastníku Alexi Meruelovi a generálnímu manažerovi Billu Armstrongovi s důležitými rozhodnutími ve směřování organizace.

„Jsme nadšení, že se Shane Doan vrací do organizace Coyotes. Nikdo toho pro Yotes neudělal tolik, co on,“ pravil Meruelo. Prezident a CEO Gutierrez se ke chválám přidal. „Jestli by existovala nějaká arizonská verze Mount Rushmore, Shane by byl na ní.“

Doan odehrál v Arizoně celou svoji kariéru, která čítala 21 sezón a celkem 1540 zápasů v dresu Coyotes. V únoru 2019 se také stal prvním hráčem, jehož číslo bylo organizací slavnostně vyřazeno a pověšeno pod střechu Gila River Arena.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.