Choval sa ako prasa: Wilson mlátil protihráčov na ľade, zranil Panarina

O tom, že je Tom Wilson stará známa škola, nepochybuje nikto. Dnes v noci však podľa mnohých totálne prekročil hranicu. Nazvali ho prasaťom, volajú po „suspendovaní do konca života“. Útočník Washingtonu Capitals si v dueli proti Rangers vybil zlosť na Pavlovi Bučnevičovi a Artemim Panarinovi.

Najprv sa rozhodol uštedriť buchnát bezbrannému Bučnevičovi na ľade. Keď sa ho pokúsil brániť Panarin, Wilson začal besniť. Hviezdneho Rusa stiahol k ľadu podľa záberov za vlasy, pričom si nebezpečne udrel hlavu, a naďalej ho mlátil. Našťastie Panarinov pád trochu stlmilo rameno, inak by mohol dopadnúť fatálne.

„Sú hranice, ktoré sa nesmú prekročiť. Veď sme to všetci videli. Ukázal nulový rešpekt k hokeju,“ hovoril po zápase kouč Rangers, David Quinn. Šepká sa, že by Panarin mohol mať po sezóne. Keďže sa newyorský tím už nedostane do play-off, zostávajú im len tri stretnutia.

Wilson dostal dvojnásobný trest za hrubosť a desaťminútový osobný trest. Pravdepodobne dôjde k dodatočným sankciám od disciplinárnej komisie.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.