New York Rangers povolia fanúšikom vstup do arény

Ďalším klubom, ktorý v tejto ťažkej situácii pristúpi k privítaniu fanúšikom v domácej hale, budú New York Rangers. Organizácia z Manhattanu dostala povolenie od štátu New York.

Klub vydal oficiálne stanovisko: „Chceli by sme sa poďakovať guvernérovi (Andrewovi) Cuomovi, že nám dovolil pohnúť sa vpred a privítať fanúšikov späť v Madison Square Garden. Plánujeme povoliť vstup zhruba 2000 fanúšikom na každý duel, počínajúc 23. februárom, keď Knicks budú hostiť Warriors (NBA) a 26. februárom, keď Rangers odohrajú zápas proti Bruins. Zdravie a bezpečnosť sú naďalej našimi top prioritami, preto budeme úzko spolupracovať so štátom a zdravotníkmi, aby sme zabezpečili tie najúčinnejšie opatrenia. Vieme, že sa naši fanúšikovia nemôžu dočkať návratu a my sa nemôžeme dočkať momentu, keď ich znova uvidíme v Garden.“

Guvernér štátu New York, Andrew Cuomo, dodáva, že arény nemôžu zostať zatvorené, pokiaľ nebudú všetci zaočkovaní. Hrozia podľa neho fatálne ekonomické, psychologické aj emocionálne straty. Otvorí aj Barclays Center, kde donedávna nastupovali New York Islanders. O tých nepadla v správe ani zmienka.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.