Na covid listine 14 hráčov Canucks, medzi nimi Demko či Hughes

Ako sme informovali včera, Vancouver Canucks čaká dlhá pauza od hokeja. V tíme sa rozšírila nákaza COVID-19 a tá vyradila do dnešného dňa už štrnástku hráčov. Včera sme poznali len pár detailov, dnes sa môžeme dotknúť ďalších konkrétností.

Nucks oficiálne zapísali na covid protokol týchto hráčov: Travis Boyd, Thatcher Demko, Alex Edler, Adam Gaudette, Travis Hamonic, Jayce Hawyrluk, Braden Holtby, Bo Horvat, Quinn Hughes, Zack MacEwen, Tyler Motte, Tyler Myers, Antoine Roussel, Brandon Sutter. Okrem nich sú nakazení aj členovia trénerského štábu, celkovo už 16 ľudí.

„Situácia sa zhoršuje,“ varuje insider Darren Dreger. „Nikto to v podstate nečakal. V piatok večer vyšlo najavo, že v klube majú ďalšie prípady. Navrch toho všetkého sa v niektorých prípadoch zistilo, že ide o brazílsku mutáciu. Mám informácie, že zopár jednotlivcov je veľmi chorých. Budeme pokračovať v monitorovaní situácie.“

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.