Montreal, Buffalo či Washington: O Duboisa sa zaujíma najmenej 12 klubov

Sezóna sa sotva začala a na prestupovom trhu máme veľkú rybu. O Pierre-Luc Duboisovi sa toho v tomto čase píše veľa. Aj my sme informovali o jeho posadení na lavičku aj Gáboríkovom statuse, ktorým naznačil, že sa v jeho situácii pod koučom Tortorellom našiel.

22-ročný kanadský útočník podpísal pred začiatkom aktuálnej sezóny dvojročný kontrakt s priemerným platom päť miliónov dolárov ročne. Rokovania sa až podozrivo naťahovali, k definitíve došlo 31. decembra. Dubois potom požiadal o trejd.

Blue Jackets majú záujemcov až-až a niet sa čo čudovať. Dubois odohral v NHL zatiaľ tri plné sezóny, v nich 239 duelov. Na konte má 159 (66+93) bodov. Patrí medzi najväčšie prísľuby do budúcna a v tíme by ho rád mal nejeden generálny manažér.

Viac svetla do prípadu priniesol Pierre LeBrun. Zámorský insider na Twitteri píše o dvanástich kluboch, u ktorých verí, že sa na Duboisa pýtali priamo manažéra Jarmo Kekäläinena. Patria tu Anaheim Ducks, Minnesota Wild, Montreal Canadiens, Winnipeg Jets, Calgary Flames, Ottawa Senators, New York Rangers, Buffalo Sabres, Philadelphia Flyers, Detroit Red Wings, Washington Capitals a Arizona Coyotes. LeBrun dodáva, že ich môže byť viac.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.