Mason Marchment zostáva. Na Floride predĺžil kontrakt

Florida Panthers sa dohodla s Masonom Marchmentom na pokračovaní jeho zmluvy. Kanadský útočník si, zdá sa, konečne našiel svoje miesto v NHL potom, čo sa mu v Toronte nepodarilo presadiť. V slnečnom štáte zostane aj v najbližšej sezóne.

Cats mu dali šancu po angažmáne v Toronte, odkiaľ ho vlani získali trejdom za Švajčiara Denisa Malgina. Po uplynutí jeho aktuálneho kontraktu dostane nový. Panthers sa s ním ako s obmedzeným voľným hráčom v predstihu dohodli na ročnej zmluve so zárobkom osemsto tisíc dolárov.

„Mason chopil ponúknutú príležitosť v tejto sezóne pevne za pačesy a máme radosť z toho, že sme ho mohli podpísať aj na ďalšie obdobie. V prvej plnej sezóne v NHL potvrdil, že je všestranným útočníkom, ktorý prináša do tímu silu, šikovnosť i charakter. Sme radi, že Mason urobí ďalší krok v kariére v našej organizácii,“ vyjadril sa po podpise generálny manažér Bill Zito.

Nedraftovaný rodák z Ontária sa v aktuálnom ročníku predstavil v 22 zápasoch, počas ktorých zaknihoval 7 (5+2) bodov.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.