Marodky se plní, zranění komplikují plány Flyers či Pens

Nabitý program NHL spolu s dlouhou pauzou od hokeje si začínají vybírat svou daň. Kromě těch na covid protokolech přibývají také hráči, kteří mančaftům chybí kvůli „obyčejným“ zraněním.

Například Joel Armia schytal v nočním zápase tvrdý hit od Tylera Myerse, po kterém mu byl diagnostikován otřes mozku. Myerse za tento zákrok čeká pravděpodobně ještě dodatečný trest, takže bude v příštích zápasech chybět Canucks. Winnipegu bude scházet Nate Thompson, který z dnešního utkání Jets odstoupil. Calgary zase bude pár dní chybět Dillon Dubé, kterého v první formaci dočasně nahradí Andrew Mangiapane.

Philadelphie hlásí hned dvojici zraněných – Philippe Myers a Morgan Frost. Zatímco zadák Myers bude Flyers chybět několik týdnů kvůli zlomenému žebru, u Frosta se čeká dlouhodobější absence. Vinou je vykloubené rameno, podle prvních spekulací by talentovaný útočník mohl chybět 4 až 6 měsíců.

Dalším týmem, kterému se marodka rozšířila hned o dva hráče, jsou Pittsburgh Penguins. Zde jsou ztráty o to citelnější, že se jedná o obránce, zranili se totiž Marcus Pettersson a Juuso Riikola. Oba se zranili během utkání s Washingtonem a není zatím známo, jak dlouho budou v sestavě chybět. Pens přitom z obrany chybí už Mike Matheson, který by měl scházet delší dobu.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.