St. máj 27th, 2020

Ohmyhockey.com

Blog mladých zarytých hokejových fanúšikov o situácii na klziskách aj mimo nich.

Leafs získali Malgina z Floridy + Johnsson mimo na 6 mesiacov

1 min read

Začnime dobrými správami pre fanúšikov Toronta. Získali z Floridy defenzívneho centra, 23-ročného Denisa Malgina výmenou za skoro 25-ročného krídelníka Toronta Marlies (AHL), Masona Marchmenta. Dvaja rivali bojujúci o pozíciu v playoffs spravili túto výmenu. Jediné, čo mi z toho vychádza je to, že Florida asi viac myslí na budúcnosť. Jednoznačná výhra Toronta v tejto výmene.

GM Panthers povedal pre TSN, že Malgin viackrát zažiadal o výmenu z Floridy a tak konečne získal to želanie. Malgin je C/W, ktorý hrá v bottom-6 a dokáže hrať na oslabeniach, je skvele technicky vybavený a taktiež má skvelú kombináciu prvkov, ktoré z neho spravia veľmi užitočného hráča pre Toronto. V tejto sezóne zaznamenal 12 bodov v 39 zápasoch za Floridu. Marchment prinesie fyzickú hru do radov Thunderbirds (neukázal zatiaľ nič v NHL) a zároveň istú ofenzívnu hru.

A teraz tá horšia správa. Krídelník Leafs, Andreas Johnsson podstúpil úspešnú operáciu kolena a bude chýbať minimálne šesť mesiacov. Tento vývoj zasiahne Leafs výrazne, čo sa týka hĺbky kádra na ľavej strane útoku, ale umožní im získať ďalších hráčov počas trade deadline.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.