Kto vyhral trejdy? Spätný pohľad na najväčšie výmeny trade deadline

Trade deadline je za nami. Od konca prestupového obdobia uplynul týždeň, preto sme sa rozhodli, že bude dobré zosumarizovať si najväčšie trejdy ešte raz.

Kto sledoval náš LIVE STREAM, vie, že sme okrem odpovedania na vaše otázky, ktorých bolo skutočne požehnane, preberali aj kľúčové výmeny. Hallovu, Folignovu aj Manthovu sme stihli, na zvyšok sme si museli vyhradiť iný čas.

Preto sme sa odchodom Davida Ritticha, Davida Savarda, Jeffa Cartera, Dmitrija Kulikova, Kyla Palmieriho či Sama Bennetta pozreli na zúbok ešte raz, tentoraz s odstupom času a po prvých zápasoch väčšiny hráčov v nových dresoch.

Prečo Oilers ziskom Kulikova a Kings ziskom draftových volieb za Cartera urobili výhodné obchody? Môže duo Campbell-Rittich v prípade potreby doviesť Toronto k Stanley Cupu? A ako to, že Sam Bennett bol vymenený, hoci začal byť v Calgary konečne spokojný? Na tieto i ďalšie otázky sme sa snažili odpovedať v priloženom videu.

Pripravili sme si pre vás polhodinový trade deadline bonus!

Support us on Patreon!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.