Kane opět v problémech. Nevychází se spoluhráči a blíží se jeho výměna

Další konec? Je reálný. Evander Kane se po slibném restartu své kariéry v San Jose dostal do původních kolejí a údajně má opět problémy. Po těch finančních ze začátku sezóny řeší trable uvnitř týmu. Prý rozvrací vztahy v kabině Sharks. Řešením může být výměna.

Ta ovšem bude opravdu těžce proveditelná. Ostatní organizace totiž vědí, o koho jde a jaké potenciální starosti s ním přichází. Na druhou stranu jde o hráče do prvních dvou formací, který má za sebou nejpovedenější sezónu v NHL. Kdyby se hrál klasický ročník o 82 zápasech, byl na cestě ke 32 brankám a 40 asistencím.

[cfgeo_banner id=“11213″]

Novinář Frank Seravalli z The Daily Faceoff se domnívá, že Evander Kane bude v tomto létě vyměněn. „Doug Wilson se v Bay Area pohybuje v neklidných vodách. Zdroje naznačují, že mezi Kanem a řadou jeho spoluhráčů vznikly v minulé sezóně značné třenice, frustrace, kterou vedení jasně vyjádřilo v rozhovorech na konci sezóny.“

San Jose se musí rozhodnout pro jednu z variant. Udržet velmi produktivního hráče, který se velmi rychle blíží absolutnímu vrcholu své kariéry, nebo takového obětovat a uklidnit atmosféru v kabině?

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.