Josha Ho-Sanga poslali na hosťovanie do Švédska

Joshua Ho-Sang. To je meno, ktoré už pekných pár rokov vyvoláva kontroverzie, či už svojím správaním, údajnou životosprávou alebo samotným číslom 66, ktoré nosí na drese. Neraz bol na pretrase aj jeho vzťah s Louom Lamoriellom.

Pod kontroverzným manažérom zrejme nemá na ružiach ustlané, ale napriek tomu od neho dostal ďalší kontrakt, na rok za sedemsto tisíc. Konzervatívny Lou ho v noci poslal na hosťovanie do Európy. Ho-Sang bude nastupovať vo Švédsku.

24-ročný Kanaďan, o ktorom si mnohí stále myslia, že má herné danosti na to, aby mohol hrať v NHL, bude nastupovať za Örebro HK. Tento klub švédskej SHL je na Slovensku známy najmä preto, lebo tam kedysi hrávali bratia Hudáčkovci.

Svoje posledné zápasy v NHL odohral Ho-Sang ešte v sezóne 2018/19. Vlaňajší ročník strávil na farme, v dresoch Bridgeportu Sound Tigers a San Antonia Rampage si dokopy pripísal 13 (4+9) bodov v 22 stretnutiach. V tejto sezóne ešte súťažne nehral.

Örebro sa aktuálne nachádza na piatej priečke tabuľky s päťbodovým náskokom na šiesty Leksands IF.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.