Jakub Vrána nasúkal Dallasu štyri góly, Pánik skóroval tiež

Hetrik nestačil, Jakub Vrána dorazil Dallas aj štvrtým presným zásahom! Nedávna akvizícia Detroitu Red Wings predviedla zatiaľ najlepšie vystúpenie v drese s okrídleným kolesom. Český forvard bol hlavným strojcom víťazstva Detroitu 7:3.

Red Wings urvali už sedemnáste víťazstvo v sezóne, čím vyrovnali zápis z minulého ročníka. Vtedy na to potrebovali 71 duelov, tentoraz im postačilo 49. Posledným štvorgólovým strelcom v drese Detroitu bol Anthony Mantha 6. októbra 2019.

Pri dvoch góloch sa prejavila česká spolupráca, keď Vránovi asistoval Filip Zadina.

„Síce nie sme v play-off, ale v každom zápase hráme naplno a snažíme sa niečo budovať,“ povedal po zápase český strelec. „Od prvého dňa mi každý veľmi pomáha. Človek sa musí zžiť s novým systémom, novými spoluhráčmi. Zatiaľ to klapalo, ešte však máme čo zlepšovať.“

Prvý presný zásah v novom pôsobisku zaknihoval aj ich slovenský spoluhráč, Richard Pánik. Jedenásť sekúnd pred koncom úvodného dejstva zvyšoval stav na 3:0. Potrestal chybu Antona Chudobina, ktorému z náruče vypadol vysoký padajúci puk.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.