Hurricanes poslali mladého Bracca na hosťovanie do Fínska

Jeremy Bracco ešte v tomto ročníku nehral. V zámorí to tak zostane, jeho cesta povedie na starý kontinent. Carolina Hurricanes, jeho aktuálny zamestnávateľ, ho poslali do Fínska. Na hosťovaní bude obliekať farby klubu KalPa.

Fíni to už stihli potvrdiť na Twitteri. 23-ročný Američan bol v tejto sezóne na waiver listine, ale nikto si ho nezobral. Canes ho získali v lete ako voľného hráča. Predtým patril Torontu Maple Leafs, za tri sezóny na farme sa šance v NHL nedočkal.

„Jeremy je extrémne šikovným hokejistom. Má skvelý prehľad v hre, využíva moment prekvapenia,“ pochvaľuje si podľa oficiálneho webu KalPy novú akvizíciu riaditeľ fínskeho klubu, Anssi Laine. „V útoku je všestranný. Je produktívnym hráčom, ktorý dokáže posunúť aj svojich spoluhráčov.

Na pretrase už párkrát boli zákulisné informácie súvisiace s jeho povahou. V ročníku 2019/20 si Bracco v drese Toronta Marlies pripísal 34 (4+30) bodov v 44 zápasoch.

EDIT: Jeremy Bracco je momentálne na tzv. unconditial waivers listine, Hurricanes s ním teda rozviažu kontrakt.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.