Hedmanovo zranenie vzbudzuje otázniky, Tampa prehodnotí jeho stav

Oh My Hockey|8. mar 2020 o 22:45

Obranca Tampy Bay Lightning Victor Hedman bol zo sobotného stretnutia proti Bostonu Bruins stiahnutý v prvej tretine. Utrpel nešpecifikované zranenie v dolnej časti tela. Odohral štyri a pol minúty, pričom mal jeden plusový bod.

Jeho stav je momentálne iba predmetom špekulácií. Ani u Lightning nevedia, koľko času ho zranenie bude stáť. "Musíme to vyhodnotiť. Nemohol už hrať. Skúšal to v jednom striedaní v druhej tretine," povedal tréner Jon Cooper po napätom dueli v Bostone.

V nočnom zápase proti Detroitu Red Wings, ktorý Bolts nečakane prehrali, teda nehral. Pred jeho štartom v domácom stretnutí proti Torontu (11.3. o 0:00) budú Lightning prehodnocovať jeho stav. V tejto sezóne má v 66 dueloch 11 gólov a 44 asistencií.