Hall je pripravený opustiť Buffalo

Taylor Hall a Buffalo Sabres. To, čo sa na začiatku sezóny mohlo zdať síce prekvapujúcim, ale i tak šťastným spojením, sa zmenilo na nočnú moru. „Šable“ sú suverénne najhorším mužstvom súťaže. A prehier majú všetci nad hlavu.

Preto keď prišla informácia, že je Taylor Hall „ochotný počúvať“, s akou ponukou na výmenu prídu ostatné kluby, nemohlo to nikoho prekvapiť. Manažér Kevyn Adams podpísal Halla preto, aby pomohol nastoliť víťaznú kultúru. Namiesto toho Sabres získali len štvrtinu možných bodov. Na šestnásť bodov z 32 duelov sa nikto nechytá.

Hall sa po porážke 0:4 na ľade Pittsburghu vyjadril diplomaticky. Je ochotný počúvať. Nemusíme ale byť géniami, aby sme pochopili, čo je vo veci. Prehrávať nebaví nikoho, tobôž nie Halla, čo sa do play-off pozrel len dvakrát v kariére.

29-ročný forvard má 15 asistencií, ale podobne ako Eichel zaostáva v strieľaní gólov. Obaja majú po dva presné zásahy, čo je na hviezdy ich kalibru žalostne málo. Jediný hráč tímu, čo sa dostal nad hranicu desiatky, je Sam Reinhart, ktorý zvládol skórovať zatiaľ 11-krát.

Nie je sám, kto by z Buffala mohol odísť pred nasledujúcou uzávierkou. Klub bude, pochopiteľne, v pozícii predávajúceho. Zmluva sa končí aj Ericovi Staalovi. Ako o odchádzajúcom sa už veľmi dlho šepká o kapitánovi Jackovi Eichelovi, jeho odchod je však pravdepodobnejší v mimosezónnom období.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.