Gostisbehere je zranený, vynechá minimálne týždeň. Naťahuje sa aj Ovečkinova maródka

Philadelphia Flyers sa musia popasovať s niekoľkými zraneniami. Najnovšie správy hovoria o Shaynovi Gostisbeherovi, ktorý dnes v noci vynechal zápas proti New Jersey Devils.

28-ročného obrancu trápi poranenie predného skríženého väzu. Našťastie pre Flyers by mal vynechať len 7-10 dní. Včera o tom informoval klub na sociálnej sieti Twitter. Gostisbehere je so 16 bodmi v 37 zápasoch druhým najproduktívnejším obrancom tímu.

Gostisbehere nie je jediným známym hráčom na maródke. „Letcom“ chýba aj jeho spoluhráč z brány, 22-ročný Carter Hart. Pôvodne mal rehabilitovať o niečo kratšie, rekonvalescencia sa predĺži. Podobne ako Gostisbehera, aj Harta sužujú problémy s kolenom.

„Trvá to o niečo dlhšie, ako sme pôvodne očakávali,“ vyjadril sa na margo brankárovho stavu tréner Alain Vigneault. „Pozreli sa na to štyria nezávislí špecialisti a všetci povedali, že je to mierne natiahnuté. Zvyčajne sa to lieči 7-10 dní, no keďže Carter stále pociťuje bolesti, chceme byť opatrní.“

Nepredvídateľné zranenie trápi Alexandra Ovečkina. Ruský ostrostrelec nedohral štvrtkový zápas proti New York Islanders a bez jeho pomoci sa museli Caps zaobísť v sobotu. Teraz hrozí, že vynechá aj utorňajší duel, opäť proti „ostrovanom“.

„Jeho stav je posudzovaný na dennej báze, lebo si nie sme istí, ako na tom bude. Radšej zostanem vo vyjadreniach opatrnejší,“ povedal kouč Peter Laviolette. „Nechceme nič riskovať, pretože sa blíži play-off. Dúfame, že sa jeho stav bude zlepšovať.“

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.