9. pro 2018

Posilní Pietrangelo Toronto?

2 komentář

Otázka dňa: POSILNÍ ALEX PIETRANGELO TORONTO MAPLE LEAFS? Špekuluje sa o tom, nad čím som sa zamýšľal už aj ja. Alex je nesporne kvalitným hráčom, ktorého cena mohla o trochu klesnúť pre zranenie a nie ideálne individuálne i tímové výkony. Podľa Nicka Kypreosa by Pietrangelo mohol byť na predaj a verí, že záujem má Toronto. Podľa mňa by bol pre Leafs veľkou obrannou vzpruhou. Otázkou však je, čo zaňho ponúknu? Vaše názory?

 

9. pro 2018

Pravdepodobne neposilní. Nick Kypreos je veľmi nespoľahlivým zdrojom čo sa výmen týka. Taktiež GM Doug Armstrong nebude predávať svojho obrancu č.1 a zároveň kapitána preto, lebo sa mu nedarí. Tímu sa tiež nedarí, ale predtým, než začnú premýšľať o tom vymeniť Alexa Pietrangela budú premýšľať o výmene asi tak približne polovice útočníkov, ktorým sa nie príliš darí. Hráči ako Steen, Perron, Bozak a podobne budú prví na rane ak sa rozhodnú predávať.

 

Ale AK k tomu dôjde tak posila pre Toronto by to bola neskutočná. Pietrangelo je top-10 obranca na svete, je všestranný a dobrý defenzívne i ofenzívne, skvele drží puk na hokejke a nebojí sa pritvrdiť a taktiež má super cap hit (áno, 6.5mil. ročne pre takéhoto obrancu je skvelá čiastka). No asking price bude vysoká. Kyper predpokladá, že to bude mladý forward, výber v 1. kole draftu a Nikita Zaitsev, čo je podľa mňa málo za Pietrangela. Ak by bola výmena na stole Kapanen/Johnsson, Zaitsev a 1. kolo draftu za Pietrangelo tak to spravte HNEĎ! Pravdepodobne to však bude začínať chcením Nylandera, ktorý však bol len teraz podpísaný a dostal prísľub od Dubasa, že nebude vymenený. Uvidíme, čo sa z toho vykľuje ale Kypreosovi by som neveril ani nos medzi očami. Ale ak áno tak mne ako fanúšikovi Toronta by to veľmi vyhovovalo! :)

10. pro 2018

 

Nezhadzoval by som Kypreosa len preto, že je nespoľahlivý zdroj. Pre mňa na Alexov trejd stačí jedna vec, Armstrong si ho pozve do kanclu a spýta sa. Alex, chceš s nami po roku 2020 zostať? Ak čo i len trochu zaváha, môže sa začať obchodovať. Po tom, čo spravil Tavares už nikto nič negarantuje a Armstrong dobre vie, že teraz má Pietrangelo najyššiu trhovú hodnotu. Nepočúvať ponuky na takéhoto hráča, ak už je sezóna stratená je hlúposť.

 

A čo sa týka kádra Blues, tak Steen, Bozak atď. budú ťažko vymeniteľní. Takže Pietrangelo môže byť na trade liste vyššie, než by mohlo zdať.

Nejnovější příspěvky
  • Keď sa Patrikovi Lainemu podarí skórovať tri či dokonca päťkrát v zápase, je vyhlasovaný za bravúrneho strelca hodného titulu superhviezdy. Je to ale naozaj tak? V posledných šiestich týždňoch skóroval iba dvakrát a z posledných 19 zápasov má bilanciu 2+2. Aký je váš názor? Zaslúži si Laine multimiliónový kontrakt? Koľko by mu Winnipeg mal ponúknuť?
  • Vau, tak toto bolo pre mňa veľmi šokujúce. Ernest Bokroš vyradil z nominácie Maxa Čajkoviča, ktorý má síce iba 17 rokov, no je obrovskou slovenskou nádejou. Takíto hráči sledovaní najlepšou ligou sveta tam skrátka majú byť. Myslím si, že mu týmto Bokroš znemožnil ešte viac sa zviditeľniť, získať nové bohaté skúsenosti a dostať sa na drafte čo najvyššie. Hoci sa mu v klube až tak nedarí, no treba brať do úvahy, že hrá v najhoršom tíme ligy. Jeho potenciál je však napriek tomu nespochybniteľný. Navyše si myslím, že tam Max patril, pretože majú tento rok naši veľkú šancu na úspech. Aký je váš názor na vec?
  • Ahojte, fanúšikovia! S brankármi Flyers to vyzerá všelijako. Dočkáme sa vôbec novej plnohodnotnej jednotky, alebo jediný, čo má potenciál do ďalších rokov, je mladý Carter Hart (ktorého čísla v AHL tiež nie sú ideálne)? Viac zamotanú situáciu v NHL momentálne nemá nikto. Buď tu je maródka (Neuvirth, Elliott) alebo zlé výkony.
  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2017 Oh my Hockey