Flames: Bennett nepožiadal o výmenu

Požiadal či nepožiadal? Hokejovou verejnosťou len pred pár dňami preletela informácia od insidera Elliotte Friedmana, že Sam Bennett požiadal vedenie Calgary Flames o výmenu. Klub to však dementoval.

Hráčov agent Darren Ferris pre novinára zo stanice Sportsnet uviedol, že by jeho klient uvítal nový štart v inom drese. Ako sme písali nedávno, nespokojnosť tkvie v zápasovom vyťažení. Bennett si robí zálusk na miesto v druhej formácii, kde dostáva priestor Andrew Mangiapane.

Nikto z organizácie si nedovolí spochybňovať Friedmanovo písanie. Ide skôr o nedorozumenie, resp. o to, že sa agent síce vyjadril pre médiá, ale nikdy nedoručil akúkoľvek žiadosť o trejd vedeniu Calgary Flames. Hráč ani jeho zástupca si nesadli s trénerom ani generálnym manažérom, nepýtali sa ich na Bennetovu rolu a nežiadali o výmenu.

Táto situácia by mohla, paradoxne, celý proces rozbehnúť lepšie ako oficiálna žiadosť. 24-ročný forvard sa v aktuálnej sezóne trápi. Po siedmich stretnutiach má na konte jedinú asistenciu.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.