Erik Černák utrpel zranenie po zblokovanej strele

Oh My Hockey|26. feb 2021 o 09:47

Z Tampy Bay prichádzajú nepríjemné správy. Dôležitý obranca Erik Černák sa zranil v druhej tretine stretnutia proti Caroline Hurricanes. Bolts síce dokázali zvíťaziť pomerom 3:1, no pre nepríjemnosti slovenského beka mala výhra trpkú príchuť.

23-ročnému Košičanovi sa osudnou stala strela v druhej tretine stretnutia. Počas oslabenia blokoval strelu súpera, ktorá ho nešťastným spôsobom trafila do nohy. Opustil duel, nevrátil sa ani v tretej tretine. Rozsah rekonvalescencie je nateraz neznámy. Bližšie informácie nedokázal priniesť ani hlavný tréner Jon Cooper.

Černák stihol pred odchodom do šatní odohrať 8 minút a 24 sekúnd. Bol na ľade pri jedinom góle súpera. Raz strieľal na súperovho brankára, raz blokoval. Pripísal si tri hity.