Edmonton získává obránce, z Devils přichází Kulikov

Oilers se domluvili s New Jersey na výměně. Po odchodu Savarda z Columbusu se všechna pozornost uvalila na Dmitrije Kulikova, který dnes v noci nenastoupil za Devils, aby předešel možnému zranění. Nakonec se GM Tom Fitzgerald shodl na protihodnotě s Olejáři.

Tou je volba v draftu 2022, konkrétně podmíněné 4. kolo. Z volby se stane 3. kolo, pokud Edmonton vyhraje alespoň jednu sérii v play-off.

Kulikov v minulosti hrával za Floridu a Winnipeg, ovšem ani jedna štace se nesetkala s přílišným úspěchem. Chvíli po internetu kolovaly spekulace, že by se do kanadského klubu mohl vrátit, ty ovšem po chvilce utichly.

Letos se ale Kulikovovi v New Jersey dařilo. Defenzivně byl suverénně nejlepším obráncem týmu a i ofenzivně hrál daleko nad svůj kariérní průměr.

Zdroj grafu: Eclipse Baseball
Zdroj grafu: Eclipse Baseball

Oilers se dnes zajímali také o Jamieho Oleksiaka, ovšem na poslední chvíli jednání selhalo. Většina fanoušků si přálo návrat Taylora Halla, ovšem ani zde nebyli Oilers blízko. Zájem neměli.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.