Dubois má ve Winnipegu 100% úspěšnost střelby, všechny střely skončily gólem

Pierre-Luc Dubois se konečně uchytil po výměně a zranění v sestavě Jets a předvádí velmi dobré výkony. Ve čtyřech zápasech zaznamenal pět bodů, z toho tři branky. Zajímavostí ale je, že na branku soupeře vyslal zatím pouze tři střely. I díky tomu každý jeho pokus našel správný cíl.

Fanoušci Jets většinově výměnu Laineho do Columbusu kritizovali. Ano, získali dlouho tíženého centra, ovšem ztratili tvář organizace. Navíc začátek doby po trejdu vypadal opravdu hrozivě.

Patrik Laine po krátké karanténě ihned začal sázet góly a bodoval takřka v každém zápase. Navíc Jack Roslovic absolutně omámil celé Ohio, uchytil se na pozici prvního centra, a i on si držel statistiku bodu na utkání. Zatímco PLC teprve seděl v hotelovém pokoji při své 14denní karanténě. Následně naskočil do jednoho zápasu a přivodil si lehčí zranění.

Nyní je ale zpět a poté, co si vyzkoušel pozici druhého centra, odehrál dva duely na levém křídle první formace vedle Scheifeleho s Wheelerem. Navíc tato trojice rozhodla prodloužení ve Vancouveru, konkrétně to byl Dubois, jenž se prosadil.

3 střely – 3 góly.

Pierre-Luc Dubois zatím sází na udržení se na kotouči a následné přihrávky na volné spoluhráče. V tomto je velmi dobrý, ovšem při zápasech byly momenty, které měl raději vyřešit střelou, místo toho ale vždy nahrával.

Těžko říct, zdá má tuto statistiku v hlavě a nechce si ji pokazit. Tak jako tak, herním stylem do sestavy Jets velmi dobře zapadl.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.