Dubois je zranený. Tréner nevie, na ako dlho

Neočakávané komplikácie. Tak by sa dala pomenovať novinka z tábora Winnipegu Jets, kde po najväčšom trejde sezóny prežívajú opačné pocity ako v Columbuse. Kým Laine s Roslovicom bodujú, Dubois je po dvoch zápasoch zranený.

Zdravotné patálie ho podľa trénerových slov začali trápiť na tréningu. Po víťaznom zápase v noci zo štvrtka na piatok proti Ottawe sa nezdalo, že by sa uňho mali objaviť akékoľvek komplikácie. O deň neskôr už sa v drese Jets nepredstavil.

„Poviem vám presne, čo sa stalo,“ zaznelo z úst trénera Paula Maurica. „Keď sa skončil zápas, išiel na menšiu liečebnú procedúru, ale nesúviselo to so zranením. Keď odchádzal, cítil sa dobre. Keď sa na ďalší deň vrátil, niečo nebolo v poriadku. Dúfame, že sa to čoskoro vyrieši.“

Ako dlho podľa hlavného kormidelníka mužstva bude nová posila chýbať? „Nie sme si presne istí tým, ako dlho to potrvá. Môže to byť pár dní, môže to byť viac dní.“

22-ročný forvard nebude hrať v nočnom stretnutí na ľade Edmontonu Oilers, no pocestuje s tímom. Ročník 2020/21 sa zatiaľ nevyvíja podľa jeho predstáv. Celkovo má v sezóne len jeden gól, asistenciu si zatiaľ nepripísal. Päť duelov odohral v drese Columbusu, posledné dva už ako hráč Winnipegu.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.