Dubois chce pryč, potvrdil John Tortorella

Columbus zřejmě není země zaslíbená pro talentované hráče, skoro to vypadá, že spousta z nich si tu udělá jméno, aby pak mohli žádat lepší podmínky jinde. V podobné situaci je nyní i Pierre-Luc Dubois, o němž už týdny kolují zvěsti, že požádal o výměnu do jiného týmu.

„Ano, chce pryč,“ potvrdil kouč John Tortorella místnímu rádiu. „Mluvil s týmem, stejně jako my. Je to jiná situace než s Panarinem a Bobrovskym, tohle je 22letý kluk. Nestává se to moc často, takže musí být k týmu upřímný, proč se tak rozhodl. Byl bych rád, kdyby řekl nahlas ty opravdové důvody, ale to je na něm. Já to za něj dělat nebudu,“ řekl dvaašedesátiletý trenér.

„Dubois měl dobrý kemp, ale to mu samozřejmě ještě nic nezaručuje, i vzhledem k okolnostem. Musí být platným členem týmu, dělat maličkosti, které pomůžou týmu vyhrávat. Pokud by se to nedělo, pak nevím, kam by tahle situace vedla. Budeme postupovat den po dni a analyzovat situaci vždy s aktuálním kontextem.“

Pierre-Luc Dubois se krátce před začátkem tréninkového kempu upsal Blue Jackets na 2 roky, smlouva mu zaručuje roční příjem 5 milionů dolarů. Columbusu patří od draftu v roce 2016, kde si jej Modrokabátníci táhli z celkové třetí pozice.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.