Drouin zažádal o uvolnění z osobních důvodů, Montreal žádá respekt veřejnosti

Montreal ve středu odpoledne oznámil, že zapsal útočníka Jonathana Drouina na listinu dlouhodobě zraněných. Nejde však o zranění jako takové, jde o osobní záležitosti.

Trenér Habs Dominique Ducharme stojí za hráčem, dnes na tiskové konferenci jako první oznámil absenci svého útočníka. „Nejdůležitější nyní je, aby se Jo postaral o to, o co se postarat potřebuje. Když jsem ráno uslyšel jeho jméno, nevybavil se mi hokej, ale hned mi naskočila osoba.“

Ducharme tak cílil na důležitost osobních problémů hráče. Jak dlouho bude Drouin Montrealu chybět zatím není jasné. Co ale jasné je, že na světě jsou i mnohem důležitější věci než hokej.

Klub navíc přidal na své sociální sítě dodatek:

„Žádáme všechny, aby respektovali jeho soukromí.“

Nikdo netuší, o co přesně se jedná, nicméně pokud se sám hráč nerozhodne celou situaci upřesnit, nikdo by se jej na ni neměl ptát.

Montrealu zbývá letos odehrát ještě devět zápasů, pravděpodobně skončí čtvrtý a v play-off narazí na Toronto. Jonathan Drouin doposud v základní části posbíral 23 bodů ve 44 utkáních. Skóroval pouze dvakrát.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.