DeAngelo je na predaj. Za Rangers už neodohrá jediný zápas

Tony DeAngelo incidentami z posledných dní spečatil vlastný osud v organizácii New York Rangers. Ako včera potvrdil generálny manažér „jazdcov“, Jeff Gorton, americký obranca odohral posledné stretnutie v drese Rangers.

DeAngelova nálada sa výrazne zhoršila potom, čo sa ho kouč David Quinn rozhodol nechať na tribúne ako zdravého náhradníka za trest po vylúčení za nešportové správanie. Gorton nemal pochopenie pre jeho excesy, preto mu povedal, že akonáhle príde jeden ďalší, skončil.

Osudným sa mu stal konflikt s brankárom Alexandarom Georgijevom. Tí dvaja sa mali v sobotu po zápase s Pittsburghom ostro pohádať v tuneli vedúcom k šatni tímu, údajne ich rozdeľoval KAndre Miller. Prezident klubu, John Davidson, podľa Elliotte Friedmana povedal, že jeho názory prezentované na Twitteri v rozhodnutí nehrali žiadnu rolu.

Ako dodáva Gorton, DeAngelo sa nedokázal preniesť cez fakt, že v druhom a treťom zápase sezóny nehral, bol iba zdravým náhradníkom. Ako písal Darren Dreger, zadák je pripravený na odchod a jeho agent Pat Brisson už s manažérom Gortonom rieši možnosti trejdu.

Tie sa výrazne scvrkli, hlavne pre atmosféru, ktorú sprevádza jeho odchod z newyorského klubu. Brisson si však je istý, že sa v blízkej dobe podarí výmena.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.