Columbus má svého kapitána, je jím Boone Jenner

Po odchodu Nicka Foligna byl Columbus bez svého vůdce. To nyní už neplatí, vedení organizace totiž jmenovalo kapitánem Boona Jennera. Jeho asistenty bude trojice Zach Werenski, Oliver Bjorkstrand a Gustav Nyquist.

Jenner plnil roli alternativního kapitána dlouhých šest sezon, v Columbusu působí od roku 2013. Blue Jackets si ho vybrali na draftu ve druhém kole v roce 2011, doposud nastoupil do 530 zápasů a posbíral 240 bodů.

„Jako trenérský štáb a vedení jsme vedli mnoho diskusí, a přestože jsme s rozhodnutím o příštím kapitánovi Columbusu Blue Jackets nespěchali, bylo nám všem jasné, že Boone je tou správnou volbou. Má obrovský charakter a pracovní morálku, kterou si získal respekt svých spoluhráčů, a již několik let je důležitou součástí naší vůdčí skupiny. Zach, Gus a Oliver byli také součástí této skupiny a máme štěstí, že tito kluci vedou náš tým,“ řekl trenér Blue Jackets Brad Larsen.

Columbus prožil v létě silnou obměnu. Kromě Nicka Foligna definitivně opustil klub Cam Atkinson nebo Seth Jones. Naopak nově v dresu s kanónem na hrudi uvidíme Jakuba Voráčka, Grégoryho Hofmanna, Adama Boqvista a Jakea Beana.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.