Chcete Eichela? Pripravte si prvé kolo či top talenty

Jack Eichel? Podľa väčšiny hokejových odborníkov je len otázkou času, kedy uvidíme jeho meno na inom drese. Buffalo Sabres prežíva ďalšiu nepodarenú sezónu. Bude desiatou po sebe bez účasti v play-off.

Hoci Jack Eichel nikdy oficiálne nepožiadal o trejd, môžeme si hravo tipnúť, že v Buffale nie je príliš spokojný. Napriek faktu, že patrí medzi ligovú špičku, okolo seba nikdy nemal schopný mančaft. A aj keď sa pred touto sezónou zdalo, že by mohli v Buffale konečne nastoliť víťaznú mentalitu, aktuálny ročník je len ďalšou tragédiou.

Blízkosť Eichelovho odchodu iste vnímajú aj Sabres. Jeho cenu si dobre uvedomujú, preto bude veľmi drahý. Podľa ceny však manažment do play-off neponáhľa. Práve naopak.

Podľa Renauda Lavoieho zo stanice TVA Sports Buffalo už nacenilo svojho najlepšieho centra. Ako mu povedali jeho zdroje, vraj zaňho budú chcieť ako protihodnotu štyri artikle, ktoré sa majú skladať z volieb v prvom kole draftu alebo top talentov, ideálne takisto draftovaných v prvom kole, ktorí v juniorke resp. už v NHL zažívajú úspech.

Také sú údajné požiadavky klubu, ak by k trejdu malo prísť ešte pred uzávierkou prestupov. Ktovie, či parametre trochu upravia v posezónnom období. Eichel je aktuálne zranený, nehral od siedmeho marca, no čo sa týka priemeru bodov na zápas, je z tímu najlepší. Zaknihoval 18 (2+16) bodov v 21 dueloch.

Lavoie sa odvolal na svoje zdroje. Podotýkame, že informácia zostáva v rovine špekulácií, finálna cena za Eichela by mohla vyzerať pokojne o niečo inak.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.