Cestovateľ Galchenyuk sa opäť sťahuje, bol vymenený do Toronta

Sedem klubov za tri roky. Alex Galchenyuk už azda ani nevie, kde to práve teraz hrá. Vďaka trejdu sa totiž z Caroliny Hurricanes – za ktorú, mimochodom, neodohral jediný zápas – sťahuje do kanadského Toronta.

Za 27-ročného forvarda, ktorý bol len pred pár dňami vytrejdovaný z Ottawy, Canes získali prospekta-útočníka Jegora Korškova a obrancu Davida Warsofskyho. Nakoľko Galchenyuk už prešiel waivers, môže byť Torontom okamžite prevelený na taxi squad alebo do AHL.

Korškov má v tejto sezóne na konte 53 duelov v KHL. Za Lokomotiv Jaroslavľ v nich zaknihoval 31 (16+15) bodov. V NHL odohral len jediný zápas, ešte v minulej sezóne. Strelil v ňom gól. Warsovsky v sezóne 2020/21 ešte nehral. Posledné dva roky strávil celé na farme.

Alex Galchenyuk ešte pred prestupom do Caroliny stihol v drese Ottawy Senators osem štartov. Bodovo ho opäť trápili ťažkosti, strelil jeden gól, asistencie nepridal.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.