Casey Cizikas bude pokračovať v New Yorku Islanders

Ako všetci vieme, takmer žiadne rumours sa nedostanú von z New Yorku Islanders. Lou Lamoriello si zakladá na kompletnom tichu. Preto, ak si on zažiada nemať vonku žiadne informácie, tak tie informácie sa nikde nedostanú. Jedna novinka sa však na povrch dostala už začiatkom augusta od Elliotta Friedmana, ohľadom zmluvy pre centra Caseyho Cizikasa. Túto špekuláciu včera potvrdil hlavný reportér Islanders, Arthur Staple.

Podľa týchto informácii by mal Casey Cizikas mať podpísanú zmluvu na šesť rokov v hodnote okolo 2,5 milióna dolárov. Presné hodnoty nie sú známe, nakoľko podpisy zmlúv u Islanders, mimo Adama Pelecha, ostali tajné. Nevieme napríklad osud Kylea Palmieriho, ktorý pravdepodobne už podpísal s Islanders, ale nevieme žiadne detaily.

Casey Cizikas je jeden z najlepších defenzívnych centrov v NHL. Neprodukuje ofenzívne veľa, ale je hlavným článkom hry Islanders a neoddeliteľnou súčasťou ich úspechu. V poslednej sezóne nazbieral 14 bodov (7+7) v 56 zápasoch základnej časti a pridal 5 bodov (2+3) v 19 zápasoch playoffs.

One thought on “Casey Cizikas bude pokračovať v New Yorku Islanders

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.