Carlo sa cíti lepšie. Po hite od Wilsona vynechá týždne

Z Bostonu prišli pozitívne správy. Po tvrdom ataku od Toma Wilsona sa Brandon Carlo, obranca Bruins, cíti lepšie. V nemocnici dlho nepobudol, už po niekoľkých hodinách ho prepustili do domácej liečby. Ako sa očakávalo, jeho návrat nepríde hneď.

Carlo, ako potvrdzuje tréner Bruce Cassidy, vynechá minimálne zopár týždňov. Lekári budú jeho stav posudzovať na týždennej báze. „Samozrejme, istú dobu sa budeme musieť zaobísť bez neho,“ povedal pri ozrejmení jeho stavu hlavný tréner.

Hit bol napokon posúdený ako narazenie na mantinel a Tom Wilson si zaň vyslúžil sedemzápasový dištanc od disciplinárky. Tá keď oznámila, že si s Wilsonom chce pohovoriť cez Zoom namiesto strohého telefonátu, bolo takmer isté, že to bude na viac ako päť stretnutí.

26-ročný kanadský útočník bol suspendovaný piatykrát v kariére. Ako následok faulu tiež príde o 311 781 dolárov z platu. Medzi Caps a Bruins sa to v poslednej dobe vyostrilo, veď v zápase predtým Alexander Ovečkin úmyselne udrel dobiedzajúceho Trenta Fredericka hokejkou medzi nohy, začo dostal päťtisícovú sankciu.

Kouč nevyjasnil, čo presne zistili vyšetrenia. Carlo bol pri opúšťaní ľadovej plochy viditeľne otrasený, tvrdo narazil hlavou na mantinel.

Hlavný tréner „medveďov“ písal Carlovi SMS. Povedal, že jeho zverencom pomohli pozitívne správy od spoluhráča. „Boja sa oňho. To, že máme dobré správy a vieme, že sa má lepšie, nám pomáha. Sme silná partia,“ vyjadril sa podľa AP Sports na margo mužstva.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.