Boston, Columbus, Buffalo, Rangers a Islanders pustí na své zápasy fanoušky

Ani zdaleka se nedá tvrdit, že by se NHL vracela do normálu, alespoň částečně se k tomu ale přibližuje. Stát New York vyhlásil možnost návratu diváků na sportovní akce, stejně tak i guvernér v Massachusetts.

Konkrétně se jedná o 10 % možné kapacity v halách v New Yorku a Buffala, od 22. března bude moct Boston na svých domácích zápasech uvítat až 12 % kapacity fanoušků v hledišti.

Pro Bruins to tedy znamená, že na tribunách bude sedět zhruba 2300 fanoušků místního klubu. Naposledy se fandové do TD Garden podívali 7. března 2020, kdy museli sledovat porážku svého oblíbeného klubu 3:5 proti Tampě.

Později přišlo s uvolněním také zasedání v Ohiu. Díky němu bude moct Columbus na své zápasy pustit až 25 % kapacity hlediště. První duel před diváky odehrají Blue Jackets 2. března proti Detroitu. Prodalo se již zhruba 2000 vstupenek

Aktuálně tedy mohou příznivci hokejové NHL do deseti arén. Týká se tak pouze amerických klubů, a to Arizony, Floridy, Nashvillu, Dallasu, St. Louis a již zmíněných Rangers, Islanders, Buffala, Columbusu a Bostonu.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.