Bleskový návrat po hororovom zranení? John Tavares už korčuľoval!

Len pred necelým týždňom sme písali o hororovom zranení Johna Tavaresa. Toho po hite neúmyselne kopol kolenom do hlavy Corey Perry, pričom nebol na Tavaresa vôbec pekný pohľad. Z ľadu ho odniesli na nosidlách, vyšetrenia našťastie nepotvrdili žiadne možnosti dlhodobých následkov.

Okrem otrasu mozgu utrpel kapitán Toronta Maple Leafs aj zranenie kolena, ktoré ho podľa správ hlavného trénera vyradilo na minimálne dva týždne. Jeho návrat sa podľa toho, ako vyzeralo zranenie hlavy, očakával o dosť neskôr. Tavares je však bojovník.

Znie až neuveriteľne, že už dnes korčuľoval. Na ľade strávil asi dvadsať minút pred tréningom mužstva, spoločne s Nickom Folignom. Ten sa po inkriminovanom momente pobil s Corey Perrym a momentálne sa takisto pasuje so zdravotnými patáliami.

30-ročný center stihol v tomto play-off odohrať iba 2 minúty a 53 sekúnd. Pri absencii ho na druhom centri nahradil Alexander Kerfoot. Ako povedal novinárke Kristen Shiltonovej obranca Morgan Reilly, „mať Tavaresa späť a môcť s ním podebatovať je výborné.“

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.