Ohmyhockey.com

Blog mladých zarytých hokejových fanúšikov o situácii na klziskách aj mimo nich.

AK Bars predstavili dresy z recyklovaných fliaš

1 min read

Zdroj obrázku: Twitter / KHL

AK Bars Kazaň sa svojou mierou pričinili o záchranu našej planéty a životného prostredia svojimi novými dresmi. Tie sú vyrobené z recyklovateľných plastových fliaš.

Symbolizuje to i číslo 38, ktoré znamená, že na výrobu každého dresu bolo potrebných 38 takýchto fliaš. Dresy nielenže majú špeciálny odkaz, ešte sú aj veľmi pekné! Za týmto projektom stojí spoločnosť TATNEFT, ktorej predsavzatím je zbaviť svet znečistenia vzduchu.

„Sme radi, že AK Bars ako prvý klub v ruskom hokeji začal používať recyklované materiály. Dúfame, že sa to stane novým trendom pre náš šport a spoločne dokážeme pozitívne ovplyvniť stav životného prostredia a vniesť do spoločnosti úctu k nemu. Ekológia vždy bola a zostáva prioritným smerom spoločnosti TATNEFT. Venujeme osobitnú pozornosť ochrane a obnove prírody. Schopnosť používať pri našej práci recyklované materiály je dôležitým krokom v práci na znižovaní uhlíkovej stopy,“ vyjadril sa k dresom generálny riaditeľ spoločnosti, Nail Maganov.

Dresy sú prvýkrát použité dnes pri príležitosti zápasu Kazane proti Neftechimiku Nižnekamsk.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.